top of page
En el Pinar de Chamartín desde 1985
 

Usługi

Implantologia

 

Stanowi ona naszą domenę. Jest najbardziej wymagającą dziedziną stomatologii, gdyż wymaga rozległej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem.

Nieograniczone możliwości oraz szybki rozwój nauki pozwalają nam przywracać piękny i naturalny uśmiech naszych Pacjentów. Implant jest obecnie najlepszą alternatywą dla utraconego własnego zęba. Integrując się z naszym organizmem spełnia identyczną funkcję, jak korzeń naturalnego zęba.

W przypadku implantów nie ma miejsca na jakikolwiek kompromis. Przy zabiegach stosujemy tylko te rozwiązania, które są poparte długoletnimi badaniami i posiadają bogatą dokumentację naukową. Implanty BTI to materiały, które w najwyższym stopniu spełniają nasze oczekiwania. Implanty w tym systemie jako jedyne mają dożywotnią gwarancję, idealnie się dopasowują, są trwałe i stabilne oraz przyspieszają proces gojenia. Łącząc to z Gwarancją Opieki Gabinetu Cotignola możesz być absolutnie pewnym efektów.

Wdzięczność Pacjentów, którym przywróciliśmy uśmiech jest dla nas szczególnym powodem do dumy oraz zadowolenia z dobrze wykonanej pracy.

Protetyka
 

Ten fragment leczenia jest dla nas szczególnie ważny.Zdajemy sobie sprawę z Twoich oczekiwań,dlatego efekt końcowy w postaci naturalnego i pięknego uśmiechu jest zagwarantowany zastosowaniem odpowiedniej technologii i jakości pracy.Oferujemy naszym pacjentom zarówno najbardziej wyrafinowane rozwiązania,takie jak Licówki Lumineers®,Protezy ruchome Velplast,korony i mosty pełnoceramiczne i cyrkoniowe ,jak i sprawdzone tradycyjne metody oparte na ceramice i podbudowach tytanowych.

Zawsze jednak z wszystkich wariantów dobieramy najbardziej odpowiedni dla konkretnego przypadku tak,aby dane rozwiązanie mogło cieszyć naszego Pacjęta przez długie lata.

 

Ortododoncja

Można śmiało stwierdzić,że jest to najbardziej wyrafinowana dziedzina stomatologii.

Błędem jest myślenie, że dotyczy ona jedynie „prostowania zębów”. Prawidłowo zaplanowane i przeprowadzone leczenie ortodontyczne często ma wpływ na nasze dobre samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Naprawdę warto zapytać o szczegóły naszego lekarza…

Przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego podchodzimy do Pacjenta w całkowicie indywidualny sposób. Tu nie ma dwóch jednakowych przypadków.

Ortodontycznie korygujemy niedociągnięcia natury.
Najlepsze efekty leczenia ortodontycznego uzyskuje się stymulując i kierując jej działaniami, które są wspierane przez naszą wiedzę i umiejętności. Tym samym pomagamy organizmowi Pacjenta samemu doprowadzić do oczekiwanych efektów leczenia, bez forsowania jego organizmu.

W ortodoncji najważniejszy jest Pacjent oraz efekt końcowy. Stosowane w naszej Klinice aparaty, materiały pomocnicze oraz narzędzia mają zapewnić Ci komfort i dobre samopoczucie.

Stomatologia Estetyczna i Wybielanie

Praca na tym poziomie wymaga od lekarza ogromnej wiedzy ,którą nasz zespół posiada.Dobór materiałów do rodzaju leczenia stanowi klucz do jego sukcesu.Licówki ,korony pełnoceramiczne oraz wszelkie inne stosowane przez nas rozwiązania technologiczne łączą piękno i wytrzymałość w optymalnej proporcji.

dobrane przez nas specjalistyczne preparaty do wybielania zębów pomagają przywrócić naturalną bel zębów.

bottom of page